close
Komerčné články

Pohodlné dámske oblečenie, ktoré je nositeľné na viacero príležitostí

Módny priemysel nám viackrát za rok prináša novinky v oblasti módy. Niektoré ženy, najmä mladé dievčatá, sú ochotné vykúpiť známe módne značky len preto, lebo ponúkajú módne novinky a ešte aj v zľave. Nenechajme sa ale zlákať módnymi úletmi a investujte do pohodlného dámskeho oblečenia, ktoré je nositeľné na viacero príležitostí.

Dámske tričká s potlačou

Ak máte rady vzory, obrázky, potom vám určite v šatníku nesmú chýbať dámske tričká s potlačou. Dámske tričká sú živšie, sviežejšie a dajú sa kombinovať s viacerými neutrálnymi farbami. Dámske tričká s potlačou môžete teraz v zime nosiť pod jednofarebnými svetrami a zladiť ich k džínsom. V lete ich zase môžete kombinovať s mini sukňami a sandálami.

Pri výbere si všímajte hlavne kvalitu tlače. Nikoho z vás by isto nepotešilo, keby sa vám potlač po pár praniach zničila, začala praskať.

Slim fit džínsy

Slim fit džínsy sú pre mnohé ženy skôr ležérnym oblečením, dajú sa však zladiť aj s dámskymi sakami a elegantnými blúzkami. Môžete si k nim obliekať vtipné tričká, pletené roláky, či bavlnené tričká s trojštvrťovými rukávmi.

V zime ich odporúčame kombinovať s vlnenými kabátmi a pletenými rolákmi. Na jar s bomber bundami a s tričkami s dlhými rukávmi.

Bavlnené čierne legíny

K maximálne pohodlným kúskom v dámskom šatníku patria aj bavlnené legíny. Dajú sa nosiť prakticky s čímkoľvek. Môžete si ich kúpiť dokonca aj v teplejšej verzii a nosiť ich aj cez väčšie mrazy. V zime ich skúste skombinovať s rolákovými pletenými šatami. Na jar zase s voľnejšími dámskymi blúzkami a predĺženým sakom, či tenkým kabátom.

Kupujte si oblečenie, v ktorom sa cítite dobre a vyberajte si nadčasové kúsky, ktoré sú ľahko kombinovateľné s viacerým oblečením. A jedna rada na záver: vždy si kupujte len to oblečenie, z ktorého viete vytvoriť aspoň päť rôznych outfitov.

Tags : dámske oblečeniemóda