close

Nezaradené

Komerčné článkyNezaradené

Hľadáte kancelárie v dobrej lokalite? Odpoveďou môže byť Galvaniho Business Center

Ak pre svoju firmu zháňate kancelárie mimo typického ruchu veľkomesta, ktorý býva príznačný najmä pre centrum, vyhovovať by vám mohli biznis priestory na Galvaniho ulici v Bratislave, kde vyrástol areál s niekoľkými administratívnymi budovami.

Širšie centrum ponúka veľa možností a desiatky prenájmov kancelárskych priestorov. Medzi nich jednoznačne patrí aj Galvaniho Business Center, komplex s niekoľkými administratívnymi budovami situovaný v nákupnej zóne Avion. Jej súčasťou sú objekty obchodného centra Shopping Park Avion, obchodného domu IKEA, Hornbach a KIKA. Ak sa povie Galvaniho Business Center, ide o skupinu kancelárskych budov v obchodnej zóne na Galvaniho ulici v Bratislave, pre ktoré sú príznačné mnohé benefity. Patria medzi ne aj otvárateľné okná a prístup 24/7.  V areáli, ktorý tvorí päť budov, sídlia najmä spoločnosti pôsobiace v oblasti informačných technológií, no medzi nájomníkov sa zaradili aj firmy, ktoré majú v portfóliu iné zameranie a môžete medzi ne patriť aj vy. Kancelárie na prenájom nájdete v mnohých prevedeniach a na rôzne veľkých plochách.

Prím hrá lokalita

Tá sa dá označiť za viac než strategickú – táto biznis zóna má ideálny prístup na diaľnicu D1, rovnako tak je vo vzdialenosti 2 km od objektu situované aj letisko M.R. Štefánika. V blízkom okolí sa nachádzajú nákupné centrá Avion, Ikea, Hornbach, KIKA a nákupné centrum Korzo. Lokalita je takisto výborne pokrytá mestskou hromadnou dopravou, čo ocenia nielen zamestnanci, ale aj prípadní klienti alebo obchodní partneri. Galvaniho Business Center zahŕňa administratívne projekty GBC I, GBC II, GBC III, GBC IV a GBC V. Objekty sa nachádzajú v blízkosti diaľničného obchvatu Bratislavy s možnosťou napojenia na diaľnicu smer Trnava, Žilina alebo Viedeň. Nemusíte viac do vyhľadávača zadávať kľúčové spojenie „prenájom Galvaniho“, rovno kliknite na adresu volnekancelarie.sk, kde nájdete denne aktualizované kancelárske priestory na prenájom. Galvaniho Business Center ponúka moderné kancelárie v rôznych výmerách, stačí sa informovať o ich dostupnosti. Vďaka dlhoročným špecialistom na trhu dostanete v rámci prenájmu kancelárií tie najlepšie možné podmienky. Informujte sa o možnostiach a voľných kanceláriách ešte dnes.

read more
Nezaradené

Dvojkomorové žumpy pre tých, ktorí nie sú napojení na kanalizáciu

Jednokomorová žumpa

Viaceré obce na Slovensku nie sú ešte stále napojené na kanalizáciu. Väčšinou sa jedná o obce v hornatejších častiach Slovenska, kde je ťažký prístup.

Ak v takejto lokalite bývate a potrebujete vyriešiť problémy s absenciou prípojky na kanalizáciu, problémy vyriešte kúpou dvojkomorovej žumpy, ktoré nájdete aj pod názvom septiky.

Prečisťujú odpadové vody

Dvojkomorové žumpy sú zložené z dvoch komôr a ich úlohou je prečisťovať odpadové vody v rámci konštrukcie. Na dne prvej komory nájdete usadený kal, pričom tekutá zložka odpadových vôd sa nachádza na vrchu. V druhej komore nájdete na dne usadené jemnejšie čiastočky a na úplnom vrchu nájdete zase odpadovú vodu, ktorá je zbavená veľkej časti kalu.

Dvojkomorové žumpy máte možnosť kúpiť v ktorejkoľvek časti Slovenska. Ak ste z Bratislavy a chcete si kúpiť novú žumpu v Bratislave, nemusíte sa báť, že si nenájdete firmu, ktorá predáva tieto žumpy aj v hlavnom meste.

Šetria životné prostredie

Kúpou dvojkomorovej žumpy ušetríte hlavne životné prostredie. Tým, že sa odpadové vody prečisťujú v rámci svojej konštrukcie, nehrozí, že budú do pôdy vypustené odpadové vody, ktoré môžu ohroziť nielen pôdu, ale hlavne podzemné vody. Podzemné vody sú zdrojom pitnej vody pre nás všetkých, preto by sme nemali zabúdať, aké zlé je vypúšťanie odpadových vôd (splaškov) do pôdy a vodných tokov.

Vykopaná jama a prejazdová doska

Ak bývate v okolí Trenčína, objednajte si žumpu z Trenčína. Vyhnete sa tak zbytočne drahému dovozu.

Predtým, ako vám ale bude dovezená vaša nová žumpa, musíte si vykopať jamu. Nákladné auto vám pomocou hydraulickej ruky zloží žumpu do jamy.

Ak bude žumpa na mieste, kadiaľ bežne prechádzate autom, kúpte si aj prejazdovú dosku, ktorá má žumpu chrániť pred poškodením.

Vyriešte problém s absenciou kanalizácie a kúpte si modernú dvojkomorovú žumpu.

read more