close
Komerčné články

Plánujete obohatiť svoj letný dámsky šatník o nové veci? Odporúčame predovšetkým toto oblečenie

Dámska sukňa
Dámska sukňa

Prvý letný mesiac je na spadnutie a ak už pomaly pokukávate po novom letnom dámskom oblečení, ktoré vynosíte už toto leto, poradíme vám, na čo sa zamerať a čím si obohatiť svoj letný šatník.

Toto oblečenie je maximálne pohodlné a vhodné aj na extrémne horúčavy, aké sme tu mali za posledné roky.

Voľné jednofarebné dámske topy

V lete siahame po voľnejších kúskoch a preto vám skôr odporúčame kúpiť si pár nových voľnejších moderných dámskych topov z kvalitného príjemného materiálu. Čo sa týka farebného prevedenia, odporúčame skôr klasiku v podobe bielej, béžovej, horčicovej, mentolovej, sivej, ale aj v klasickej hnedej. Farby sú v lete vítané, no klasiku v podobe bieleho krátkeho topu nič nenahradí.

Materiál by mal byť kvalitný a v lete pokojne odporúčame kupovať oversize dámske topy.

Kulotky

Dámske kulotky s príjemného ľahkého materiálu by nemali chýbať v dámskom letnom šatníku. Dámy, ak ste doteraz nemali možnosť stretnúť sa s kulotkami, teraz vám ich odporúčame vyskúšať. Ak milujete pohodlie voľných teplákov v letných dňoch a chcete byť šik aj v práci, odporúčame kúpu ľanových, bavlnených kulotiek. Skvelú sú aj také, ktoré sú vyrobené z bukovinových vlákien, čiže z ľahkého micromodalu.

Čo sa týka farebného prevedenia, odporúčame klasické tmavosivé alebo hnedé. Ľahko ich skombinujete s farebnými topmi a budete sa cítiť pohodlne aj pri tropických teplotách.

Dámske sukne

Dlhé sukne, ale aj krátke minisukne budú šik aj toto leto. Ak sa obávate, že vaša postava nevynikne v krátkych sukniach, kúpte si skôr dlhé dámske sukne až po zem. Odporúčame vyberať predovšetkým farebné dámske sukne. Lososová, žltá, červená, zelená, ale aj modrá – každá farba je v lete vítaná. Práve v tomto období sa môžete s farbami doslova vyhrať. Platí to aj pri sukniach, ktoré ženy v lete najčastejšie nosievajú.

Tags : dámske oblečeniedámske suknedámsky šatník