close
Komerčné články

Tipy na užitočné darčeky pre mužov

Vianočné sviatky sú síce za nami, no práve teraz začínajú obchody predávať produkty vo výrazných zľavách. Niektoré rodiny sa rozhodujú nakupovať materiálne veci práve v zľavách, čiže teraz v januári.

Ak uvažujete nad dodatočným kúpením darčeka pre vášho partnera, môžete sa inšpirovať nasledujúcimi tipmi.

Pánske peňaženky

Pánske peňaženky vyrobené z kvalitnej kože v luxusnom prevedení zaručene potešia každého muža. Luxusné pánske peňaženky z kvalitnej kože ale musia mať dostatok miesta nielen na doklady, ale aj na mince.

Odporúčame vyberať klasické pánske peňaženky v tmavej hnedej, svetlej hnedej, alebo v klasickej čiernej farbe. Vyberajte hlavne typ peňaženky, ktorú partner preferuje. Najčastejšie delíme pánske peňaženky na pánske peňaženky na výšku a pánske peňaženky na šírku.

Opasky

Nové opasky sa vždy zídu, najmä ak váš partner nosieva obleky, či elegantné nohavice do práce. Vyberajte správnu veľkosť pánskeho opasku a čo sa týka zapínania, uprednostňujte pánske opasky s automatickou prackou. Medzi najpredávanejšie opasky radíme hlavne džínsové pánske opasky. Sú najvyužívanejšie a práve preto sú najpredávanejšie.

Luxusné pánske ponožky v peknom balení

Okrem pánskych peňaženiek a opaskov skúste partnerovi kúpiť aj luxusné pánske ponožky v peknom balení. Uprednostnite značkové pánske ponožky, ktorých životnosť je omnoho väčšia.

Ponožky sa vždy zídu a navyše ak sa jedná o značkové v peknom balení, nič sa im nedá vytknúť.

Odporúčame kúpiť balenie členkových pánskych ponožiek a balenie vysokých pánskych ponožiek. Teraz v zime váš partner využije aj teplé termo ponožky.

Kozmetika na bradu/ po holení

Obľúbenými darčekmi pre pánov je aj kozmetika na bradu/ po holení. Organická pánska značková kozmetika na bradu/ po holení je praktická a využiteľná. Navyše nedráždi pánsku pokožku, čo váš partner určite ocení.

Tags : módapánska móda