close
Komerčné články

Kvalitné drevené obklady, ktoré skrášlia váš rodinný dom

Tatranský profil
Tatranský profil

Modernizácii sa určite nevyhneme. Trendy v bývaní sa neustále menia a ak nechceme, aby náš interiér bol zastaralý, z času na čas musíme podniknúť nejaké zmeny. Čo však nikdy nevyjde z módy, je drevo. Do domácnosti si ho môžete priniesť vo forme obkladu interiérových stien, ale aj do exteriéru, konkrétne ako náhradu nudnej fasády.

Tatranský profil

Štýlový tatranský profil, čiže drevený obklad z kvalitného slovenského dreva, dokáže váš interiér skrášliť. Drevo je nadčasový materiál, nikdy nevyjde z módy, preto ak netúžite každých desať rokov vymýšľať niečo nové, investujte práve do tatranského profilu. Vyrába sa výlučne na Slovensku v slovenských pílach a drevo, z ktorého sú tieto drevené obklady vyrobené, je zdravé a chránené pred červotočmi.

Je vyrábaný v systéme perodrážok, čo znamená, že jednotlivé časti obkladu budú do seba zapadať a vy sa pri pokladaní nového obkladu nezapotíte. Skvele vynikne v obývačke na stenách, ale aj v kuchyni na strope.

Ak chcete kvalitný drevený obklad, nedovážajte ho z Poľska, ale investujte do kvalitného slovenského. Vaša miestnosť bude zrazu voňať po dreve.

Zrubový obklad

Ak ste fanúšikom drevodomov a zrubov, no stavba novej nehnuteľnosti nepripadá do úvahy, ozvláštnite si fasádu rodinného domu novým zrubovým obkladom. Vyrába sa z odolného smrekového dreva, ktoré dokáže odolávať veľkým výkyvom teplôt, nepriaznivému počasiu (vetru, dažďu, snehu) a má vynikajúcu odolnosť proti plesniam.

Môžete si ho umiestniť aj na záhradný domček, no na fasáde vášho rodinného domu vynikne lepšie. Systém perodrážky vám opäť zjednoduší celý proces inštalácie.

Ak chcete zmodernizovať váš domov, zmodernizujete ho práve kvalitnými drevenými obkladmi. Ak zainvestujete do slovenských drevených obkladov, nemusíte sa báť, že by vám vysoká vlhkosť mohla tieto obklady znehodnotiť.

Tags : drevené obkladytatranský profil

Leave a Response