close
Komerčné články

Vychutnajte si jesenné počasie v Nízkych Tatrách

Hotel Bjornsonka v Jasnej
Hotel Bjornsonka v Jasnej

Letné prázdniny sa pomaly končia a ak sa už tešíte na sfarbenú prírodu, onedlho sa jej dočkáte. Jeseň je krásne farebné ročné obdobie a milovníci hmiel a sfarbených stromov si prídu na svoje. Ak ste v závere leta nestihli predĺžený víkend mimo domova, vychutnajte si jesenné počasie v krásnej slovenskej prírode. Odporúčame predovšetkým Nízke Tatry.

Ubytovanie v Jasnej

Hory sú v začiatku jesene prekrásne. Sfarbené stromy a príjemný dýchateľný vzduch robí z Tatier útočisko pre tých, ktorí nemajú radi letné horúčavy a radšej sa schladia v horách. Ak by ste chceli ísť do Nízkych Tatier, zajednávajte si ubytovanie v Jasnej. Jedná sa o lyžiarske stredisko, ktoré je v zime veľmi vyhľadávané, no na jeseň tu ešte nestretnete také veľké množstvo ľudí, ako v zime. Leto je na konci a zima ešte neprišla, preto vám odporúčame práve toto stredisko, kde si vychutnáte krásne prostredie bez návalu turistov a lyžiarov.

Ubytovanie v Jasnej je ideálne. Ste blízko turistických chodníkov a lanoviek. Nájdete tu množstvo krásnych cenovo prístupného ubytovania, ktoré má čo ponúknuť aj náročnejším klientom.

Wellness, pekné ubytovanie a kvalitná gastronómia

Pri výbere hotela v Jasnej si všímajte predovšetkým, či okrem pekného moderného ubytovania ponúka aj kvalitnú gastronómiu a wellness. Teplá voda vo wellnesse a prechádzky v jesenne sfarbenej prírode sú dokonalý relax pre všetkých, ktorý potrebujú vypnúť a zregenerovať sa. Nájdite si moderne vybavený hotel v Jasnej, ktorý ponúka všetky tieto „služby“.

Čo všetko môžete zažiť?

Ak si chcete jesenné počasie vychutnať v Nízkych Tatrách, konkrétne v Jasnej, odporúčame vám prejsť sa ku krásnemu ľadovcovému plesu, ktoré sa volá Vrbické pleso. Odporúčame ešte vyjsť si na Chatu pod Chopok a vychutnať si výhľad z Rotundy. Ak ste turisticky zdatní a počasie vám praje, spravte si túru na Ďumbier.

Zájdite si aj na začiatok Demänovskej doliny, ktorej záver tvorí práve Jasná. Nájdete tam dve najznámejšie prístupné jaskyne – Demänovská jaskyňa Slobody a Demänovská ľadová jaskyňa.

Tags : hoteljasnáubytovanie