close
Komerčné články

Hľadáte moderne zariadené ubytovanie v Žiline? Vyskúšajte hotel Galileo

Hotel
Hotel

Mesto Žilina patrí k významných krajským mestám na Slovensku. Pred pár rokmi prišiel do blízkosti tohto mesta významný automobilový investor z Kórey a vznikali tu nové pracovné miesta. V súčasnosti patrí Žilina k moderným mestám, ktoré ale majú zachované historické jadro, kde si nielen domáci, ale aj turisti môžu prísť na svoje.

Ak plánujete návštevu tohto mesta a hľadáte pekné moderne zariadené ubytovanie, vyskúšajte moderný hotel s príznačným názvom – hotel Galileo.

Lacné ubytovanie v Žiline

V Žiline nájdete viacero luxusných moderne zariadených hotelov, no hotel Galileo ponúka najlacnejšie moderne zariadené ubytovanie. Napriek tomu, že sa hotel nachádza ďalej od centra (na Hlinskej ulici), do historického centra sa dostanete aj peši. Ak sa vám nechce chodiť peši, môžete využiť mestskú trolejbusovú dopravu, ktorá jazdí v pravidelných intervaloch.

Hotel Galileo je obľúbeným hotelom práve preto, lebo ponúka lacné ubytovanie v Žiline.

Ak cestujete vlakom, železničná stanica je od tohto hotela vzdialená približne 4 km, čo nie je veľa. Kompletná kapacita lôžok je 90 – 35 štandardných izieb a 8 luxusne vybavených apartmánov.

V ponuke ubytovacích služieb nájdete 2-lôžkové izby ŠTANDARD, 2-lôžkové izby LUX, apartmány a rodinné apartmány.

Možnosť organizácie svadieb

Ak tento rok plánujete svadbu, využite moderné priestory na organizáciu svadby v Žiline. Žilina má krásne historické centrum, kde môžu vzniknúť krásne svadobné fotografie. Hotel Galileo má však krásne zariadené priestory na organizáciu osláv, kongresov, ale aj svadieb.

Kompletný servis, skvelá kuchyňa a blízkosť historického centra by vás mohli presvedčiť, aby ste si zajednali priestory na organizáciu svadby práve v hoteli Galileo. Uvidíte, že so službami tohto hotela budete maximálne spokojní a s radosťou sa sem budete vracať.

Tags : hotelubytovaniežilina

Leave a Response