close
Komerčné články

Hľadáte cenovo výhodný wellness pobyt? Vyskúšajte hotel v Podbanskom

Sauna
Sauna

Každý z nás si občas potrebuje oddýchnuť od všetkých povinností a načerpať energiu. Načerpať energiu dokážeme jedine ďaleko od domova, kedy nie sme nútení variť, upratovať a starať sa o domácnosť. Týmto činnostiam sa nevyhneme, no občas nezaškodí, ak sa rozhodneme načerpať energiu na wellness pobyte v luxusnom hoteli.

Plánujete v blízkej dobe oddychovať na wellness pobyte a hľadáte vhodné ubytovanie? Vyskúšajte wellness pobyty v Podbanskom. Nájdete tam viacero luxusných hotelov s wellnessom, no jediný hotel vám dokáže ponúknuť to najmodernejšie wellness centrum. Je ním hotel Pieris.

Wellness pobyty pre dvoch

Hotel Pieris aktuálne ponúka lákavé wellness pobyty pre dvoch. Ak najbližšie plánujete dovolenku až počas veľkonočných sviatkov, zajednajte si veľkonočný wellness pobyt pre dvoch. Hosťom bude hudobná skupina Fragile, kde hrá aj známy herec a spevák Kamil Mikulčík, či herečka Helena Krajčová. Ďalej vás môžu zaujať tieto pobyty – pobyt pre dvoch s polpenziou a wellness, zimný pobyt na päť dní za výhodnú cenu, ale aj pobyt  so vstupom do wellnessu aj v deň odchodu.

Hotel Pieris je sústredený priamo v srdci prírody. Ak milujete prírodu a chcete si s partnerom/ partnerkou vychutnať krásny wellness pobyt pre dvoch, odporúčame wellness pobyty pre dvoch práve v hoteli Pieris.

Akým aktivitám sa budete môcť venovať v lete a v zime?

Ak si z bohatej ponuky pobytov pre dvoch vyberiete práve pobyt v hoteli Pieris, určite budete chcieť vedieť, akým aktivitám sa budete môcť venovať v okolí tohto hotela.

V letných mesiacoch môžete podniknúť prechádzky v okolí, pešiu turistiku a cykloturistiku. Osada Podbanské, kde sa hotel Pieris nachádza, je sústredená priamo pod Kriváňom. Cesty do dolín a blízke cyklistické trasy sú ideálne na cykloturistiku v Tatrách. Ak radi bicyklujete, určite si prídete na svoje. Prekrásna Tichá dolina vás určite zaujme, či už sa do nej vyberiete peši, alebo na bicykli.

Odporúčame vám spraviť si výlet aj do Múzea Liptovskej dediny v Pribyline.

V zime môžete využiť tri lyžiarske vleky nachádzajúce sa v lyžiarskom stredisku Podbanské SKI, ktoré je od hotela Pieris vzdialené len 100 m.

Tags : hotelwellnesswellness pobyt

Leave a Response