close
Komerčné články

Šikovné riešenia do vašej modernej kuchyne

Moderná kuchyňa
Moderná kuchyňa

Kuchyňa je miesto, kde sa dennodenne pripravuje chutný pokrm pre celú rodinu a práve preto je dôležité správne rozmiestnenie jednotlivých častí kuchyne a vytvorenie dostatočného priestoru na prípravu jedál. Samozrejmosťou je aj úložný priestor, ktorého nikdy nie je dosť.

Ak chcete mať vytvorený systém, ktorý bude aj po rokoch fungovať, inšpirujte sa týmito nápadmi. Ponúkneme vám šikovné riešenia, ako si uskladňovať veci a zároveň mať prehľad v tom, čo sa kde nachádza.

Výsuvné odpadkové koše

Vzhľadom na to, že je vyvíjaný tlak na triedenie odpadu, odporúčame vám kúpiť si výsuvné odpadkové koše. Ak si chcete vo svojej kuchyni udržiavať čistotu, odporúčame vám kúpiť si jeden z najpredávanejších výsuvných košov. Komfortné ovládania, optimálna hygiena, ale aj dokonalé využitie priestoru z neho robia jeden z najvyhľadávanejších súčastí kuchyne. Pri otváraní nevydávajú žiaden zvuk a je bezporuchový.

Ak chcete byť dôkladný v triedení odpadu, odporúčame vám kúpu „dvojkošov“.

Drôtený program

Vo väčšine domácností býva problém s uskladnením potravín. Ak chcete mať potraviny po ruke, no zároveň chcete, aby vám čo najdlhšie vydržali, odporúčame vám do návrhu novej kuchynskej linky zapracovať praktický drôtený program. Kuchynské dolné skrinky a potravinové skrine vám v kuchyni vytvoria dostatok úložného miesta na potraviny. Potravinové skrine sú najvhodnejšie na potraviny, ktoré nemajú dlhú trvanlivosť. Sú totiž vzdušné, čo oceníte najmä pri zelenine a ovocí.

Modernejšie kovanie na nábytok

Ak máte pocit, že vaša kuchyňa už nie je moderná a zdá sa vám príliš fádna, zmeňte jej dizajn. Stačí, ak zainvestujete do modernejšieho nábytkového kovania, ktorý zmení dizajn dvierok, ale aj celej kuchynskej linky.

Nové nábytkové kovanie by ale malo farebne ladiť s kuchynskou linkou. Zároveň musí ladiť so štýlom kuchyne. Vidiecke nábytkové kovanie predsa nevynikne na modernej kuchynskej linke.

Tags : kuchyňanábytokodpadkové koše

Leave a Response