close
Komerčné články

Nápoj, ktorý vám dodá energiu a pomôže príjemne zrelaxovať

Káva
Káva

Niektorí z nás ho pijeme už od úplnej mladosti, niekto k nemu pričuchol v prvom zamestnaní. Káva je lahodný kofeínový nápoj, ktorý nášmu organizmu prospieva. Aj keď viaceré výskumy nás odrádzajú od pitia tohto nápoja, viaceré zase tvrdia, že denne by sme si mali dopriať aspoň dve šálky kvalitnej kávy. Káva je jednoducho nápoj, ktorá nám dodá energiu a pomôže nám príjemne zrelaxovať.

Kvalitné kávy v reštaurácii

Kávu dnes nájdeme na každom kroku. Ponúkajú ju aj v street foodoch, no môžeme si ju vychutnať aj v menších kaviarničkách. Každý z nás rád chodieva do konkrétnych kaviarní, o ktorých vie, že majú dobré kávovary a kupujú kvalitné kávy pre reštaurácie. Mali by to byť značkové zrnkové kávy (Arabica a Robusta), z ktorých dokážu vyčarovať chutné macchiatto, silné piccolo, ale aj klasické espresso. Mali by ste si predovšetkým vyberať také kaviarne, o ktorých viete, že kávu pražia viackrát za týždeň, čím vám budú vedieť ponúknuť vždy čerstvú kávu, ktorá nestratila tú pravú kávovú arómu.

Kávy do firmy

Kávu si nedoprajeme len v kaviarniach, hoteloch a reštauráciach, ale dávame si ju aj v práci.

Odporúčame vám preto brávať si čerstvo praženú kávu do firmy, ideálne však 100% Arabicu. Kvalitné kávovary vám dokážu pripraviť viacero druhov káv. Ak však do nich vložíte nekvalitnú kávu, dokonalý pôžitok z kávy očakávať nemôžete.

Vyhnite sa lacným napodobneninám káv a vychutnajte si kvalitnú značkovú kávu, ktorá dostala množstvo certifikátov a hovorí to o jej kvalitách. Značkovú kávu si dokonca budete môcť doviezť aj do firmy. Na Slovensku nájdete skvelých predajcov, ktorí vám čerstvú kávu dovezú priamo do firmy.

Vychutnajte si nápoj, ktorý vám dodá energiu a pomôže vám príjemne zrelaxovať. Zvoľte si tých správnych dodávateľov a predajcov kvalitných káv, či už vlastníte reštauráciu, alebo ste konateľom inej firmy.

Tags : kávapražená káva

Leave a Response