close
Komerčné článkyTechnika

Zámočnícka pohotovosť – to je telefónne číslo, ktoré by ste mali mať vždy po ruke

Zámočník nám vie vytrhnúť tŕň z päty v nejednej nepríjemnej životnej situácii. Keď si zabuchneme dvere na byte, keď sa nám v zámku zlomí kľúč, či keď nám v aute zostanú zavreté kľúče. V mobilnom telefóne máme uložené obrovské množstvo zbytočných a nezmyselných telefónnych čísel. Máte tam ale uložené to dôležité – telefón na zámočnícku pohotovosť?

Telefón na zámočnícku pohotovosť by sme mali mať uložený nielen v mobilnom telefóne. Hodí sa ho mať napísaný aj niekde pred bytom, či trebárs na okne automobilu z vonkajšej strany. Nikdy neviete, kedy sa vám bude hodiť. A koho si tam poznamenať? Zámočnícka pohotovosť Zámočník SOS, to je nonstop služba otváranie dverí do bytu aj autozámočníctvo pre západné a stredné Slovensko. Služba funguje denne, vrátane víkendov aj sviatkov. Taktiež v období pandémie, samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení.

Prečo je tak dôležité mať kontakt na dobrého zámočníka?

Predstava zabuchnutých dverí, keď stojíme pred dverami len v spodnej bielizni, alebo keď nám doma zostane zabuchnuté malé dieťa, nie je vôbec príjemná. V takýchto chvíľach panikárime a je preto dobré byť na podobnú situáciu pripravení.

Čo služba Zámočník SOS ponúka?

Firma ponúka otváranie dverí vymknutých aj zabuchnutých, a to na domoch aj bytoch, vždy bez poškodenia. Taktiež vyrieši váš zabuchnutý trezor. Jej špecializáciou je taktiež otváranie áut. Ani tu sa nemusíte obávať poškodenia zámku.

Skúsenosti a profesionalita v jednom

Zámočníctvo funguje už 10 rokov a ponúka vysokú profesionalitu a diskrétnosť. Skúsení zamestnanci pracujú s profesionálnym zámočníckym náradím, firma využíva najmodernejšie technológie na otváranie zámkov bez ich poškodenia aj bez poškodenia dverí. Zámočníctvo garantuje rýchlu pomoc a má veľmi dobré ceny. Firma k vám príde kamkoľvek na západnom aj strednom Slovensku, a to aj keď potrebujete pomôcť otvoriť trebárs aj len poštovú schránku.