close
Komerčné články

Byty na predaj v Bratislave – TIP pre vás

Radi by ste sa z podnájmu presunuli do vlastného? Ak chcete kúpiť nový byt v Bratislave, máme pre vás dobrý tip. Nehľadajte ihlu v kope sena, ale zájdite na Šancovu ulicu a prezrite si objekt, ktorý tam vyrástol.

23 podlaží dobrých nápadov

Spomínaným objektom nie je nič iné ako Première, 23-podlažná budova, ktorá sa konečne dočkala svojej finálnej podoby. Première ponúka nielen atraktívne nové byty v Bratislave, ale takisto aj apartmány a štúdiá s vlastným balkónom, lodžiou alebo terasou. Obytný priestor tvoria jedno- až štvorizbové rezidenčné jednotky, no k dispozícii je už iba niekoľko z nich. Objednajte sa na prehliadku vzorového bytu a možno sa Première zapáči aj vám.

Riešenia, ktorým nechýba zmysel a vtip

Voľné byty na predaj v Bratislave nie sú jedinou pridanou hodnotou, ktorú Première ponúka. Celý projekt je koncipovaný ako multifunkčná budova, ktorej súčasťou sú aj kancelárske priestory (v prízemí) a príjemná zelená terasa (na jednom z podlaží). Zabudnúť ale nesmieme ani na parkovacie priestory v podzemí. Trojpodlažná podzemná garáž má k dispozícii niekoľko desiatok strážených parkovacích plôch a dokonca aj nabíjacie stanice pre elektromobily.

Première a Staré Mesto – fungujúce spojenie

Première ponúka hodne muziky za veľmi prijateľnú cenu. Veľkým plusom objektu je aj jeho lokalizácia – nachádza sa totiž na území bratislavského Starého Mesta, ktoré je považované za jednu z najvhodnejších lokalít na bývanie v hlavnom meste Slovenska. Schválne, zájdite sa pozrieť na Šancovu ulicu a zapamätajte si dojem, ktorý vo vás zanechá. Všímajte si okolie, predovšetkým dostupnosť oddychových zón, detských ihrísk, obchodov, reštaurácií a rôznych ďalších služieb, ktoré Bratislavčania každodenne potrebujú.