close
Komerčné článkyTechnika

Zámočník Bratislava – nonstop záchranár, ktorý vám vytrhne tŕň z päty

Už ste si niekedy zabuchli kľúče? Alebo ich stratili? V týchto situáciách funguje ako prvá pomoc šikovný zámočník. Mal by byť schopný prísť kedykoľvek – trebárs v nedeľu o polnoci. A samozrejme ponúknuť „zlaté ruky“.

Dobrý zámočník nonstop

Príjemné popoludnie, vy čakáte na známu v jednej bratislavskej kaviarni. Máte platiť, ale taška nikde. Peňaženka – preč! Doklady tiež. Ste samozrejme bez kľúčov od bytu, bez kľúčov od auta. Naviac zlodej má vaše diaľkové ovládanie k automobilu. Stačí mu chodiť po parkovisku a skúšať. Jednoducho tak prídete aj o auto. Čo teraz? Strážna služba v obchodnom centre, kde ste sedeli v kaviarni, nepomôže. Aspoň vám požičia telefón. Ideálne je zavolať zámočníka. Veď od bytu máte náhradné kľúče v aute. Dobrý zámočník Bratislava vás neodmietne len preto, že je už skoro deväť večer. Zabuchnuté kľúče v aute vám pomôže vyriešiť nech už sa jedná o akúkoľvek značku automobilu, a to bez poškodenia dverí, okien či zámkov. Zámočník vás vyjde vždy lacnejšie, než poškodené, či dokonca ukradnuté auto.

Kde hľadať pomoc pri zabuchnutí kľúčov?

Služba Juraja Grófa, https://zabuchnute.sk/, vás dostane do bytu, keď si zabuchnete kľúče, či keď ich stratíte. Príde rýchlo a kedykoľvek potrebujete. Firma funguje nonstop, vrátane víkendov. Kľúčová služba otvorí zabuchnuté aj vymknuté dvere. U firmy však môžete žiadať aj opravy a výmeny zámkov. Niekedy ide o plánovanú výmenu, inokedy riešite problém, keď dôjde k poškodeniu a nemožnosti dvere otvoriť či zavrieť.

Firma pomôže s klasickými aj s bezpečnostnými zámkami

Zvládne otvoriť dvere plastové, hliníkové, drevené, vchodové, balkónové, bezpečnostné aj iné. Otvorí zamknuté dvere bez kľúča, vymení zámky i vložku zámku, taktiež poštovú schránku, vyrieši havarijný stav po vlámačke do bytu a zaistí aj pravidelný servis zámkov, ­napríklad ich premazanie. Servis poskytuje v Bratislave, v Malackách, v Pezinku a v Senci. Zabuchnuté dvere Bratislava a okolie – to už nebude žiadny problém. Nechajte si však na viditeľnom mieste kontakt.