close
Komerčné články

Všetko to, čo váš iPhone potrebuje

iPhone slúchadlá
iPhone slúchadlá

Už len pár dní ostáva do Vianoc a každý z nás už pomaly, ale isto dokupuje posledné vianočné darčeky pre svojich milovaných.

Ak plánujete svojim blízkym kúpiť príslušenstvo k ich značkovému iPhonu, máme pre vás pár tipov, na ktoré príslušenstvo sa zamerať.

Iphone slúchadlá

Slúchadlá sú najmä pre mladých ľudí veľmi dôležité. Umožňujú im aspoň čiastočne uniknúť z reality a vychutnávať si len príjemnú hudbu, ktorá bude znieť v slúchadlách. Iphone však narozdiel od iných značiek má štýlovejšie iPhone slúchadlá. Predávajú štýlové štupľové slúchadlá s aktívnym potláčaním hluku. Vyzerajú fantasticky, sú výkonné, sú chránené pred vonkajšími vplyvmi a hlavne prehrávajú hudbu bez zbytočných šumov. Majú mikrofón, ktorý je namierený von, čiže sníma zvuk aj zvonku. Slúchadlá sú kvalitné a majú vymeniteľné štuple, ktoré sú vyrobené z kvalitného silikónu. Pri týchto slúchadlách nebudete mať pocit, že máte niečo v uchu. Dokonale splývajú, netlačia a dokonale prehrávajú zvuk.

Kryty na iPhone

Nový obrázkový a hlavne pevný kryt na iPhone vám dokonale ochráni váš mobil pred nebezpečenstvom a pádmi. Plní ochrannú funkciu na 120% a ešte je aj dizajnovo veľmi atraktívny. Dokonale sedí na konkrétny model (pri každom je písané, na ktorý model iPhonu sa hodí).

Mali by byť aj protišmykové, aby sa vám na klzkých povrchoch mobily aj s novými krytmi nešmýkali. Vyberte si štýl, farebné prevedenie podľa seba a hlavne hľaďte na ochranné funkcie nových kvalitných krytov na iPhony.

Apple servis

Mobily, tak ako ktorékoľvek iné zariadenie, sa nám občas podarí zhodiť zo stola, alebo nebodaj aj utopiť. Niekedy si znefunkčníme tlačidlá, rozbijeme displej, objavia a softvérové alebo iné chyby.

Všetko, čo váš iPhone potrebuje, nie je len dobré príslušenstvo, ale aj Apple servis.

Dokážu vám opraviť rozbitý displej, nefunkčné tlačidlá, utopené zariadenie, slabú batériu, zachránia vám dáta a mnoho ďalšieho.

Tags : Iphoneslúchadlá