close
Komerčné články

Vírivky, ktoré svojim výkonom a vzhľadom uspokoja potreby majiteľov

Sú súčasťou takmer každého wellnessu a takmer všetky wellness hotely ich majú vo svojich wellness centrách. Vírivky si čoraz častejšie ľudia kupujú aj domov. Chcú si vychutnávať relax v horúcej vode, nechať sa rozmaznávať masážnymi tryskami a zároveň sa chcú cítiť ako v luxusnom hotelovom zariadení.

Vybrať si kvalitné vírivky môže byť pre niekoho náročné, no my vám poradíme, ako si z ponuky víriviek vybrať vírivky, ktoré svojim výkonom a vzhľadom uspokoja potreby majiteľov.

Čo zohľadňovať pri výbere?

Pri výbere novej vírivky zohľadňujte predovšetkým toto: koľko ľudí bude vo vírivke relaxovať; kde bude umiestnená; aký tvar a materiál vnútornej strany chcete, aby mala vaša nová vírivka a samozrejme to, aké budú prevádzkové náklady danej vírivky.

Keď budete chcieť kvalitnejšie vírivky, musíte poznať odpovede na predchádzajúce otázky.

Pevné akrylátové vírivky

K najkvalitnejším vírivkám radíme hlavne pevné akrylátové vírivky. Jedná sa o typ, ktorý má viacvrstvovú akrylátovú vaňu, ktorý disponuje hydromasážnym systémom s inteligentným systémom ohrevu vody a parádnymi masážnymi tryskami. V ponuke pevných víriviek nájdete vírivky zapustené do zeme, alebo voľne stojace vírivky.

Ideálne, ak vírivky, ktoré si vyberiete, budú mať v cene termokryt, integrovanú ochranu proti zamrznutiu, či prehriatiu, kvalitné atraktívne obloženie, chrómové kryty trysiek, ale aj schody k vírivke vo farbe obloženia.

Výhodou pevných akrylátovych víriviek je hlavne jednoduchší prístup, veľká životnosť, lepšia filtrácia, viac dizajnových možností a hlavne možnosť využívať vírivky aj cez zimu.

Ak si chcete kúpiť naozaj kvalitnú vírivku, všímajte si aj objem vody a tým aj náklady na ohrev vody. Vyberajte si vírivky s veľkým množstvom masážnych trysiek, ktoré je možné kombinovať.

Vírivky ponúkajú priestor na relax, na oddych, na úplne vypnutie. Ak máte miesto na terase, či záhrade, zaobstarajte si vírivku. Bude to síce väčšia investícia, ale bude stáť za to.

Tags : vírivkyzáhrada