close
Komerčné články

Skoncujte s preklikávaním sa v Exceli alebo listovaním v diári

Možno to poznáte. Deň za dňom, schôdza za schôdzou, zákazník za zákazníkom. Povinnosti pribúdajú, Váš kalendár sa čoraz viac plní a Vy pomaly strácate prehľad. Skoncujte s preklikávaním sa v Exceli alebo listovaním v diári.

V IT-Solutions4You s.r.o máme pre Vás technológiu, vďaka ktorej budete mať všetko potrebné v jednom programe. Môžeme Vám garantovať, že ušetrí minimálne Váš čas. Riešením, ktoré Vám ponúkame je Vtiger CRM.

CRM je skratka pre výraz Customer relationship management – Riadenie vzťahu so zákazníkmi. Okrem tohto základného aspektu riadenia vzťahu so zákazníkmi ponúka mnoho iných výhod. Tento softvér je vhodný pre podnikateľov, manažérov ale aj pre Vašich zamestnancov. CRM centralizuje potrebné dáta Vašej firmy a všetky zákaznícke informácie na jednom mieste. To znamená, že Váš tím má všetky dôležité údaje, tie môže medzi sebou ľahko prepájať a zdieľať. Tento systém je vhodný pre každé oddelenie vo Vašej firme, či už obchodné, marketingové alebo zákaznícke.Okrem toho, správne zostavené CRM pomôže Vášmu podnikaniu sústrediť sa priamo na zákazníkov, vďaka čomu dokážete ľahko riadiť a vybudovať si pevný dlhotrvajúci vzťah s potencionálnymi klientmi.

Vtiger CRM je jedným z najobľúbenejších Open Source systémov a s viac ako 5 miliónmi stiahnutí sa podľa SourceForge.com radí na prvé miesto. Tento softvér je pre Vás vhodný, ak potrebujete do Vašej spoločnosti za prijateľnú cenu rýchlo a efektívne implementovať CRM systém. Vtiger CRM sa vyznačuje množstvom užitočných funkcií a moderným prostredím, ktoré je čo najlepšie prispôsobené Vašim obchodným procesom.

Sme poprednou spoločnosť v implementácií Vtiger CRM. V IT-Solutions4You máme 15 ročné skúsenosti a profesionálny tím ľudí, ktorý je pripravený prispôsobiť celý program Vašim potrebám a požiadavkám. Okrem samotného programu CRM a množstva podporných služieb Vám ponúkame komplexné riešenie – prvotnú analýzu, odborné poradenstvo, školenia, inštaláciu a technickú podporu.