close
Komerčné články

Praktické riešenie do moderných kuchýň

Každá žena chce mať svoj systém v kuchyni. Ak uvažujete nad úplným rekonštruovaním kuchyne od základu, čiže od podlahy, aké praktické riešenie do moderných kuchýň by sa vám mohlo páčiť?

Výsuvné zásuvky

Ak plánujete výmenu kuchynskej linky, odporúčame vám zakomponovať do kuchynskej linky aj nové výsuvné zásuvky. Nielen v blízkosti pracovnej dosky, ale aj v rámci celej kuchynskej linky potrebujete mať prístup k zásuvkám, aby ste mohli napájať elektrické spotrebiče. Vyberte si kvalitné elektrické výsuvné zásuvky, ktoré budú ladiť ku kuchynskej linke.

Odporúčajú sa predovšetkým tie, ktoré majú kvalitné spracovanie, hliníkové telo a majú aj zvýšený okraj. Zvýšený okraj je dôležitý najmä pre to, aby bránil k zatekaniu tekutín do zásuviek.

Stojany na koreničky

Korenie je potrebné mať neustále pri sebe a práve preto vám odporúčame kupovať si kvalitné koreničky do kuchyne. Stojany na koreničky, či už drevené, alebo kovové otočné – je len na vás, ktoré si vyberiete. Ak sa ale rozhodnete umiestniť si do kuchyne výsuvné zásuvky, či výklopné zásuvky, dávajte pozor, aby vám tieto stojany nezavadzali.

Viac úložného priestoru

Každý chce mať v kuchyni viac úložného priestoru, preto ak by ste ho chceli mať aj vy, využite priestor a „potiahnite“ vrchné skrinky kuchynskej linky až po strop. Do vrchných políc môžete uložiť menej používané veci a zároveň nezaberiete miesto v špajze.

Nielen v malých kuchyniach v byte je potrebné využívať každý voľný priestor. Dajte si preto navrhnúť kuchynskú linku s vrchnými skrinkami s vyklápacími dvierkami.

Okrem výsuvných zásuviek, vyklápacích zásuviek a vrchných skriniek kuchynskej linky odporúčame montovanie závesných políc, napríklad na kvetináče s bylinkami, na kávu, či čaje.

Tags : interiér