close
Komerčné články

Plánujete sa zúčastniť výstavy? Poradíme vám ako zaujať nových zákazníkov

Promo stánok
Promo stánok

Výstavy a veľtrhy vyhľadávajú skúsení podnikatelia, ale aj úplní začiatočníci. Veľmi dobre si uvedomujú, že účasťou na výstavách a veľtrhoch sa dostanú do povedomia širšej skupiny zákazníkov. Napriek tomu, že v súčasnosti podnikatelia preferujú prezentáciu firmy skôr cez sociálne siete a celkovo cez internet, účasť na výstavách a veľtrhoch si nenechávajú ujsť.

Ak ste si zajednali miesto na veľtrhu alebo výstave, poradíme vám ako zaujať nových zákazníkov a zvýšiť tak počet klientov.

Dajte si vyrobiť reprezentatívny výstavný stánok

Zúčastniť sa výstavy bez výstavného stánku jednoducho nemôžete. Ak chcete zaujať účastníkov výstavy, potrebujete kvalitné výstavné stánky. Výstavný stánok si musíte dať vyrobiť na mieru. Na výstavnom stánku musí byť zobrazené predovšetkým logo vašej firmy a slogan, ktorý bude vystihovať vaše podnikanie.

Odporúčame vám dať si vyrobiť taký výstavný stánok, ktorý bude nenáročný na prepravu, bude vhodný na exteriérové expozície a jeho montáž bude jednoduchá. Aby ste výstavný stánok mohli prevážať, potrebujete kompaktné balenie. Profily by mali byť uložené v prepravných obaloch s kolieskami a grafické panely by mali byť zrolované tak, aby sa pri preprave neznehodnotili.

Váš výstavný stánok by mal mať neviditeľnú konštrukciu stánku a flexibilné profily by vám mali umožňovať ohýbať celú stenu alebo časti stánku podľa potreby.

Prezentáciu zverte príjemnej a komunikatívnej osobe

Ak máte potvrdenú účasť na výstave, k výstavnému stánku poverte zamestnanca, ktorý spĺňa všetky predpoklady dobrého obchodníka. Musí byť komunikatívny, musí vedieť predať, musí byť empatický, nesmie byť vtieravý.

Zverte prezentáciu svojej firmy komunikatívnej osobe a uvidíte, že zaujmete zákazníkov až tak, že nad inými firmami nebudú uvažovať. Nezabúdajte, že je dôležité urobiť dobrý prvý dojem. To dokážete jedine dobrým zamestnancom, ktorý sa zúčastní na výstave a kvalitným reprezentatívnym promo stánkom s peknou grafikou.

Úspech vám zaručí len dobrá príprava, na to rozhodne nezabúdajte. Dajte si preto vytvoriť pútavý prenosný výstavný stánok, ktorý vás bude reprezentovať na výstavách a veľtrhoch.

Tags : promo stánokvýstavný stánokvýstavy

Leave a Response