close
Komerčné články

Oddýchnite si v krásnej prírode na Liptove

Chata
Chata

Zima sa nám onedlho končí a ak plánujete s rodinou menší výlet a dovolenku, odporúčame vám ísť na Liptov. Liptovský región je najobľúbenejšou lokalitou v rámci celého Slovenska a ročne ho navštívia tisíce turistov.

Ak si chcete oddýchnuť v krásnej prírode na Liptove, uprednostnite ubytovanie v krásnej moderne zariadenej chate pred ubytovaním v hoteli.

Celú chatu máte len pre seba

Ak vám vadia preplnené hotely a túžite po súkromí a pokoji, ubytovanie v pekných chatách na Liptove bude pre vás to najvhodnejšie. Jedná sa o moderne vybavené drevenice zariadené v rustikálnom štýle. Súčasťou chaty sú moderne vybavené spálne, priestranné kuchyne prepojené s jedálenskou časťou, moderné kozuby, pekné drevené trámové stropy a štýlovo vidiecky vybavená kuchyňa. O toto ubytovanie sa nebudete s nikým deliť. Máte možnosť prenajať si komplet celú chatu len pre seba a svoju rodinu.

Zaujímavosti v okolí

Štýlovo zariadené drevenice a nachádzajú v Liptovskom Trnovci, čiže v letných mesiacoch to budete mať na skok k významnému vodnému dielu – k Liptovskej Mare. V zimných mesiacoch zase oceníte výhľady na zamrznutú plochu Liptovskej Mary a zasnežené štíty Západných a Nízkych Tatier. Kúsok odtiaľ sa nachádza významné lyžiarske stredisko Jasná.

Odporúčame vám ísť si pozrieť aj dve známe jaskyne nachádzajúce sa na začiatku Demänovskej doliny. Na Liptovskej Mare vyskúšajte vodné športy a nezabudnite si so sebou vziať aj bicykle. Práve v okolí týchto dreveníc nájdete pekné cyklistické trasy s nádhernými výhľadmi na tatranské štíty.

Parkovanie, Wi-fi a mnoho ďalšieho

V cene máte aj dve parkovacie miesta pred drevenicou, Wi-fi pripojenie. V rámci areálu je vám k dispozícii aj bazén a detské ihrisko. Majitelia dreveníc vám zaručia maximálny komfort, pretože chaty prenajímajú ako celok, nie po izbách. Dokonca vám zapožičajú aj gril!

Oddýchnite si v krásnej prírode na Liptove a vyskúšajte ubytovanie v tradičných dreveniciach.

Tags : chataLiptovpríroda

Leave a Response