close
Komerčné články

Moderné pánske opasky, ktoré sú nadčasové a kvalitou vynikajú

Pánsky opasok
Pánsky opasok

Dôležitý doplnok, bez ktorého by ho nohavice neboli nohavicami. Milujú a potrebujú ich nielen ženy, ale aj muži. Ak hľadáte kvalitný pánsky opasok, ktorý by sa hodil k štýlu, ktorý nosíte, poradíme vám, ako si vybrať moderný pánsky opasok, ktorý kvalitou vynikne.

Na akú príležitosť ho plánujete nosiť?

Pri výbere nového opasku zohľadňujte predovšetkým to, na akú príležitosť ich plánujete nosiť. Iný opasok by ste si mali vyberať k pánskym džínsom a iný zase k pánskym elegantným nohaviciam. K pánskym džínsom a džínsovým kraťasom odporúčame vyberať látkové športové opasky (z kvalitného textilu) s pekným tkaným vzorom a kovovou sponou. K elegantným nohaviciam zase odporúčame klasické kožené opasky.

Nové opasky vždy vyberajte podľa toho, na akú príležitosť ich plánujete nosiť.

Kožené opasky sú najkvalitnejšie

Ak chcete moderný pánsky opasok, neriaďte sa módnymi trendmi. Ak ste si mysleli, že pánske opasky nepodliehajú trendom, ste na omyle. Aj pánske opasky totiž podliehajú módnym trendom a je na vás, či uprednostníte lacné opasky, ktoré sú aktuálne trendy a vydržia vám jednu- dve sezóny, alebo zainvestujete do kvalitnejších pánskych kožených opaskov, ktoré vám vydržia niekoľko desaťročí bez toho, aby koža začala praskať.

Ak už ste mali možnosť vyskúšať kožené opasky, veľmi dobre viete, že kvalitné kožené opasky sú zo všetkých dostupných opaskov najkvalitnejšie.

Rozhoduje dĺžka a šírka

Pri výbere opaska zohľadňujte dĺžku a šírku opasku. Dĺžku a šírku ovplyvňuje predovšetkým sed nohavíc. Ak si kúpite kvalitný opasok, je dosť možné, že vám na všetky nohavice nebude sedieť. Ak máte nohavice s inou výškou sedu, je dosť možné, si na každé nohavice budete musieť kúpiť iné opasky.

Pri výbere pánskeho opasku zohľadňujte predovšetkým šírku a dĺžku opasku, výšku sedu, kvalitu zapínania a materiálové prevedenie. Kvalitným moderným pánskym opaskom bude klasika v podobne čierneho koženého opasku.

Tags : kožené opaskypánske opasky