close
BiznisKomerčné články

CRM systém je nástroj, s ktorým budete mať celú firmu pevne pod kontrolou

Máloktorý manažér firmy má pokojné spanie, mnoho ľudí z vedenia pracuje dlho do noci a neustále premýšľa, čo by ešte mali urobiť, aby si firma viedla lepšie. Riadenie firmy sa môže zdať ako niečo veľmi náročné, ale len tým, ktorí nepoužívajú CRM systém. Firma ide riadiť aj jednoducho. Možno, že pracujete mnoho hodín navyše zbytočne a tento čas by ste ušetrili, keby ste používali nástroj, s ktorým zvládnete riadiť veľkú aj malú firmu pohodlne z jedného miesta.

CRM systém a jeho možnosti

CRM systémy majú za úlohu uľahčiť riadenie firmy. Najpokročilejším systémom svojho druhu je AutoCRM. Nie je zložitý, naopak ide o veľmi prehľadný nástroj, s ktorým zvládne pracovať každý. Bude vám upravený na mieru, aby obsahoval ich tie funkcie, ktoré považujete za nevyhnutné. Už nemusíte hľadať pre projektové riadenie – softvér, pretože môže byť súčasťou vášho CRM systému. Všetky programy, ktoré používate, budú zlúčené do jedného. Namiesto používania mnohých programov už vám bude stačiť iba jeden, kde sa budete prepínať medzi jednotlivými entitami. Projektové riadenie je tu hračka, môžete vytvárať projekty, priraďovať k nim zamestnancov a za pomoci Ganntovho diagramu sledovať stav ich dokončenia a nadväznosť na ďalšie projekty.
Systém môžete používať vy aj vaši zamestnanci, ktorým tu môžete prideľovať prácu, komunikovať s nimi, stanovovať im harmonogram a treba tiež sledovať ich dochádzku. Môžete odtiaľto tiež komunikovať s klientmi, vytvárať a rozosielať im newslettery, evidovať si u nich dôležité informácie a obchodné príležitosti. Súčasťou môže byť emailový klient, fakturácia, správca súborov, správca reklamných kampaní a čokoľvek ďalšie. Budete tu mať k dispozícii aj dôležité informácie, ktoré si môžete zobrazovať v prehľadných grafoch, napríklad vývoj zisku, zákaziek, návštevnosti webu ai. Pre viac informácií navštívte web AutoCRM.sk a zistíte, že je tento nástroj presne to, čo ste vo vašej firme tak postrádali.