close
Komerčné články

Ako si z ponuky dámskych kabeliek vybrať štýlovú a kvalitnú?

Dámska kožená kabelka
Dámska kožená kabelka

Jeden z najobľúbenejších doplnkov nosíme so sebou na nákupy, do práce, do kina, či na stretnutia s kamarátkami. Práve z tohto dôvodu ich potrebujeme mať viac, aby sme ich mohli kombinovať s oblečením, čo si plánujeme obliecť, ale aj s obuvou.

Ak uvažujete, že si svoju zbierku dámskych kabeliek rozšírite, ako si z ponuky dámskych kabeliek vybrať štýlovú?

Začnite výberom veľkosti

V predajniach s kabelkami máte na výber z veľkého množstva veľkostí kabeliek, výber veľkosti prispôsobujte tomu, čo v kabelke plánujete nosiť. Ak novú kabelku plánujete využívať ako pracovnú kabelku, v ktorej budete nosiť dokumenty, potrebujete priestrannejšiu obdĺžnikovú kabelku s pevnými rúčkami a kvalitným šitím, aby sa pod náporom väčšieho množstva vecí netrhala.

Ak ale potrebujete kabelku len na základné veci, ako napríklad peňaženku, mobil, kľúče, stačia vám pevnejšie crossbody kabelky.

Materiál zvršku

Štýlové a kvalitné kabelky si môžete vybrať z kožených kabeliek. Kožené kabelky sú pevné, ľahko kombinovateľné a ani po rokoch používajú nevyzerajú zle. Menšie vrásky na koži po rokoch uvidíte, neznamená to však, že kabelka bude nenositeľná.

Prírodné (neutrálne farby)

Medzi štýlové kabelky patria predovšetkým kabelky z kvalitnej kože, ktoré sú v prírodných farbách. Farby ako biela, svetlá sivá, tmavá sivá, béžová, či čierna sú vďačnými farbami, ktoré môžete kombinovať so zelenou, červenou, fialovou, tyrkysovou, či námorníckou modrou.

Štýlové a dámske kabelky sú predovšetkým ušité z pevného materiálu, majú kvalitne ušitú a pevnú vnútornú podšívku, kvalitné ušká a dostatok úložného priestoru (viac uzatvárateľných priečinkov).

Nie sú gýčové, pôsobia minimalisticky a hlavne dajú sa nosiť k džínsom, ale aj k dámskym sakám.

Práve takéto kabelky by ste si mali vyberať.

Tags : dámske kabelkykožené kabelky