close
Komerčné články

Aké oblečenie by ste mohli kúpiť svojmu partnerovi pod vianočný stromček?

Pánske tepláky
Pánske tepláky

Vianoce sa nezadržateľne blížia a viacerí z vás už možno premýšľate, že by ste začali kupovať darčeky pre svojich príbuzných. Muži najčastejšie kupujú darčeky pre svoje partnerky pár dní pred Štedrým dňom, no väčšina žien si túto milú „povinnosť“ plní už pár týždňov pred Vianocami.

Ak hľadáte pekné oblečenie pre partnera pod vianočný stromček, určite nepohrdnite napríklad týmto.

Pánske tepláky

Pánske tepláky sú univerzálnym kúskom, ktorý váš partner môže nosiť prakticky kdekoľvek. Môže ich využiť na prechádzky, na výlety do prírody, ale aj doma. Značkové pánske tepláky bývajú šité z kvalitnej pevnej látky (zväčša bavlny, ktorá nemení farbu), držia tvar a jednotlivé diely sú kvalitne zošité, takže sa netrhajú.

Kúpte pod vianočný stromček partnerovi aspoň dvoje pánske tepláky. Tými ho zaručene potešíte.

Teplákové súpravy

Ak váš partner okrem teplákov potrebuje aj pekné pánske mikiny, zabite dve muchy jednou ranou a vyberte moderné pánske teplákové súpravy. Jednotlivé sety môže navzájom medzi sebou kombinovať, preto skôr uprednostnite také farby, ktoré sú ľahko kombinovateľné.

Odporúčame tieto farby – čiernu, sivú, tmavomodrú, či kaki zelenú.

Pánske boxerky, trenírky

Spodného prádla nikdy nie je dosť, preto ak vám ešte chýbajú darčeky pre vášho partnera, kúpte zopár kvalitných pánskych boxeriek, či trenírok. Ideálne, ak by tieto boxerky, či trenírky boli šité u nás na Slovensku, poprípade v Čechách. Práve slovenské, či české firmy predávajú a šijú kvalitné pánske spodné prádlo, ktoré vydrží aj pri pravidelnom používaní.

Okrem tohto všetkého kúpte partnerovi zopár krátkych tričiek s rukávom a ak je váš partner športovec, nepohrdnite napríklad funkčnými pánskymi tričkami.

Pod vianočným stromčekom ocení aj nový teplý sveter, ideálne nórsky sveter, ktorý je hrejivý a pôsobí luxusne.

Tags : boxerkypánske teplákyteplákové súpravy