close
Komerčné články

Ako dosiahnuť postavu snov?

Cvičenie a zdravá výživa
Cvičenie a zdravá výživa

Aj vy by ste chceli mať takú dobrú postavu, ako známe hollywoodske herečky? Sny o krásnej, štíhlej a hlavne vypracovanej postave majú mnohé ženy. Všetko sa pritom dá dosiahnuť.

Mnohé ženy si myslia, že keď majú širšie boky a zadok, automaticky to pripisujú genetike. Genetika zohráva úlohu v tom, akú postavu máme, ale len veľmi malú. Všetko je to predovšetkým o prístupe osoby k pohybu a zdravému stravovaniu.

Ako dosiahnuť postavu snov?

Vyskúšajte boxovanie

Nenáročný šport, ktorý môžete robiť aj v pohodlí domova. Možno si poviete, že tento šport je len pre mužov, avšak aj mnohé ženy holdujú tejto športovej aktivite. Stačí, ak si kúpite boxovacie vrecia, ktoré si zavesíte do niektorej z izieb v domácnosti a každý deň si pár minút zaboxujete.

V čom vám ale pomôže práve boxovanie? Boxovaním si spevníte nielenže ruky, ale aj bruško. Pri boxovaní zapájate celú vrchnú časť od rúk až po brušné svaly.

Ak preto hľadáte vhodný šport na spevnenie bruška a rúk, vyskúšajte boxovanie. Predtým si však nové MMA rukavice. Jedná sa o značku kvalitných boxovacích rukavíc, ktoré ochránia vaše ruky a hlavne kĺby.

Vyskúšajte chôdzu

V dnešnej dobe sa všade vyvážame autom a často trávime čas sedením za počítačom. Na chôdzu nám ostáva veľmi málo príležitostí.

Ak vás trápi nadváha a chcete mať postavu snov, skúste obmedziť jazdenie autom a hromadnou dopravou na krátke vzdialenosti a vyskúšajte chôdzu. Aj obyčajnou chôdzou si spevníte svoje telo, zbavíte sa tukových vankúšikov na stehnách a vypracujete si nohy.

Tuk na nohách nepríjemne deformuje postavu ženy. Ak vám robia problémy práve tieto partie, skúste chôdzu. Aby se ale príliš nezaťažovali kĺby, používajte najmä pri prechádzkach v prírode nordic walking palice.

Tags : boxovaniechôdzapostava