close
Komerčné články

Užite si leto v štýlových letných outfitoch

Štýlový outfit
Štýlový outfit

Každá žena sa už nevedela dočkať, kedy svetre a roláky schová do najvrchnejších častí šatníkovej skrine. Mnohé už v apríli skúšali prvé letné kúsky, ktoré si kúpili v módnych reťazcoch, ktoré už predávali oblečenie sezóny jar/leto.

Len pred pár dňami sa nám ale oficiálne začalo leto a nasledujúce dva mesiace si budete môcť vychutnať krásne letné počasie. Čo si ale dávať na seba, aby ste v lete vyzerali šik a zároveň sa cítili pohodlne?

Košeľové šaty a štýlové hodinky

Košeľové šaty z príjemnej ľahkej látky v kombinácii so štýlovými hodinkami dokážu vytvoriť štýlový letný outfit. Keď k týmto šatám a hodinkám nakombinujete šperky (odporúčame šperky z dreva, drôtené, háčkované), máte skvelý letný outfit na letné dni.

Košeľové šaty odporúčame kupovať z kvalitnej bavlny, resp. ľanu, ktorá je vhodný do letných horúčav, pretože prepúšťa pot a látka nezapácha.

Najlepšou kombináciou sú štýlové hodinky, pásikavé modro-biele košeľové šaty, hand made šperky a dámske mokasíny.

Dlhé padavé šaty, šľapky a slamený klobúk

Ľahké dlhé šaty v kombinácii so slameným klobúkom, veľkými okuliarmi a gumenými šľapkami sú štýlovým outfitom nielen na letné dovolenky, ale aj na bežné dni do práce. Dlhé šaty z príjemného chladivého materiálu umožnia vašej pokožke dýchať a vy sa tak nebudete potiť.

Čo sa týka materiálového prevedenia, uprednostňujte ekologickú 100% organickú bavlnu a kvalitný modal.

Kvalitné padavé šaty, ale aj mnohé iné kvalitné oblečenie vám odporúčame kupovať na eshope Locca. Je to internetový obchod s kvalitným nadčasovým oblečením.

Kraťasy a jednoduchý top

Niet nad túto klasiku! Môžete v nej ísť na drink s kamarátkami, ale aj na na výlety s partnerom. Odporúčame vám počas leta striedať látkové kraťasy s vyššími pásmi s kraťasmi z kvalitnej džínsoviny. Čo sa týka topov, tam sa medze nekladú. V lete si môžete dovoliť aj vzorované topy, ideálne s letnou tematikou.

Tags : hodinkyoutfitšatník