close
Komerčné články

Overené tipy, ako schudnúť do plaviek

Dáma s tabletkou
Dáma s tabletkou

Chudnutie je pre niekoho dlhý boj, niekomu stačí upraviť stravu a výsledok sa dostaví do pár týždňoch. Musíme si uvedomiť, že každý z nás má iný organizmus. Vyhovárať sa však na genetiku a zároveň v ruke držať hamburger je úplne zbytočné.

Ak chcete schudnúť do plaviek a nechcete sa hanbiť za svoju postavu na letnej dovolenke, poradíme vám pár overených tipov, ako schudnúť do plaviek.

Doprajte si viac pohybu

Pravidelný pohyb vám pomôže zbaviť sa nadbytočných kilogramov. Nevyhovárajte sa na nešportový talent a skúste úplne jednoduché pohyby – chôdza, nordic walking, alebo napríklad cyklistiku. Pravidelný pohyb vám pomôže spevniť telo a zbaviť sa tuku v rizikových partiách.

Ak sa zameriate na jeden šport, nielenže schudnete, ale aj spoznáte nových ľudí, resp. nájdete záľubu, ktorú si zamilujete spoločne so životným partnerom/ partnerkou.

Dávajte si však pozor, aby ste sa nezničili hneď na začiatku. Aby ste náročné dni strávené s pohybom na začiatok zvládali, odporúčame vám užívať kvalitný Inca Collagen. Jedná sa o morský kolagén prémiovej kvality, ktorý pomáha chrániť vaše kĺby a chrupavky pri fyzických aktivitách.

Upravte si jedálniček

Ak si neviete rady, môžete sa obrátiť na výživových poradcov. Úpravu jedálnička zvládnete ale aj úplne sami. Viacerí ľudia si myslia, že ak budú užívať tabletky na chudnutie, medzi ktoré zaraďujeme aj overené tabletky Garsin, všetko sa vráti do normálu. Tieto kvalitné tabletky vedia pomôcť, ale ak si neupravíte jedálniček, zázraky očakávať nemôžete. Odporúčame vám preto vynechať vyprážané a fermentované potraviny a zamerať sa predovšetkým na zeleninu, ovocie a mäso z overených zdrojov. Jedzte päťkrát denne, vyhnite sa alkoholu (má výrazný vplyv na priberanie) a jedzte čo najčerstvejšie potraviny.

Tags : chudnutie