close
Komerčné článkyLifestyleMóda a štýl

Svadobné prípravy sú spoločnou záležitosťou partnerov

Svadba je veľkým okamihom každého vzťahu. Aj keď sa môže zdať, že svadobné prípravy sú skôr ženskou záležitosťou, veď mladé dievčatá si často predstavujú svoj vysnívaný svadobný deň dávno predtým, ako nastane, pri organizácii svadby je potrebné, aby sa zapojili obaja partneri.

Šaty potrebuje nielen nevesta, ale aj družičky

Veď presa svadby nie sú len o nevestách. I keď sú záležitosti, ktoré zvykne nevesta riešiť sama. Týka sa to hlavne svadobných šiat. Ženích by mal predsa svoju vyvolenú vidieť v svadobných šatách až počas tohto veľkého dňa.

Aj výber pekných šiat pre družičky je úloha nevesty. A samozrejme jej družičiek. Tu majú nevesty viacero možností, ako „zasiahnuť“ do výberu. Môžu len určiť farbu a nechať družičky, nech si strih šiat vyberú podľa toho, v čom sa budú cítiť dobre.

Prípadne ak nevesta chce, aby družičky boli naozaj „rovnaké“, môže im vybrať rovnaké šaty, čo však bude podstatne náročnejšia úloha. Nevesty sa totižto nemusia odlišovať len typom postavy, ale aj vkusom.

Svadobné fotografie uchovajú vaše spomienky na tento deň navždy

Ak nevesta plánuje mať aj popolnočné šaty na svadbu, do výberu týchto šiat sa už môže zapojiť aj ženích. V prvom rade by si však mal každý ženích vybrať svoj „svadobný outfit“, čiže nový oblek. Na oblek zo stužkovej ani nemyslieť!

Ďalšie záležitosti môžu a mali by partneri riešiť spoločne. Napríklad výber vhodného priestoru, v ktorom sa bude konať svadobná hostina, či záležitosť hudby. DJ alebo kapela? Záleží nielen od toho, čo sa vám viac pozdáva, ale aj od priestoru, v ktorom budete mať svadobnú hostinu. Nie vo všetkých sálach je dostatočný priestor pre kapelu.

Dôležitý je aj výber svadobného fotografa. Spomienky na jedlo, či na skladby, ktoré počas svadby odzneli, časom vyblednú, ale fotografie vám vydržia večne a tak neváhajte zaplatiť aj vyššiu sumu naozaj špičkovému fotografovi, aby ste mali na svoj veľký deň tie najkrajšie spomienky.

Zdroj obrázka:

Autor: Africa Studio / Shutterstock.com