close
Komerčné články

Pomôžeme vám pri výbere kvalitného vybavenia do kancelárie

Kancelárska stolička
Kancelárska stolička

Moderne vybavené kancelárske priestory nechávajú v nemom úžase každého klienta, ktorý do nich zavíta. Moderné kancelárie, aby boli moderné, musia mať predovšetkým kvalitné základné vybavenie kancelárie, a to osvetlenie, kancelárske stoly a kancelárske stoličky.

Ak hľadáte kvalitné vybavenie do kancelárie, poradíme vám, čo nakupovať.

Kancelárske stoličky

Každý zamestnanec kancelárie bude najviac času tráviť sedením na stoličke a z tohto dôvodu je potrebné kupovať ako prvé kancelárske stoličky. Odporúčame ergonomické kancelárske stoličky, ktoré majú tvarovanú sedaciu časť, ochranu krčnej chrbtice, krížovej oblasti, ale aj rúk. Najmä krížová oblasť a krk je najviac zaťažovaný pri sedení a práve preto bývajú najčastejšie odporúčané spomínané ergonomické kancelárske stoličky.

Kancelárske stoličky by mali byť otočné, na kolieskach a sedacia časť by mala mať kvalitný poťahový materiál, ktorý je oteruvzdorný a ľahko sa udržiava.

Kancelárske stoly

Odporúčame kvalitné kancelárske stoly s dostatočne veľkou pracovnou plochou, na ktorú sa zamestnancom zmestí nielen notebook, ale aj organizéry na papiere, stojany na perá, kalendár, zápisník (diár). Odporúčame také kancelárske stoly, ktoré vám umožnia nastaviť si výšku pracovnej plochy.

Kancelárske kreslá

Ak je súčasťou vašich kancelárskych priestorov aj priestor, kde prijímate návštevy a dohadujete s nimi spoluprácu, odporúčame vám investíciu buď do koženej pohovky, alebo do moderných kancelárskych kresiel s kvalitným oteruvzdorným poťahovým materiálom. Môžete ich využiť nielen v kancelárií, ale aj v konferenčných miestnostiach, v návštevníckych zónach, či v reprezentatívnych priestoroch.

Okrem kancelárskych stoličiek, kancelárskych stolov a kancelárskych kresiel investujte do zabezpečenia oddychovej zóny pre zamestnancov. Odporúčame sedacie vaky, výkonné kávovary a rýchlovarnú kanvicu.

Tags : kanceláriakancelárske stoličkyvybavenie kancelárie