close
Komerčné články

Moderná a štýlová. Aj taká môže byť vaša obývačka!

Sedacia súprava
Sedacia súprava

Spoločenská miestnosť, ako obývačka, patrí k miestnostiam, v ktorých sa „premelie“ najviac ľudí. Prijímame v nej návštevy, vychutnávame si rodinnú pohodu a pozeráme filmy. Ak chceme, aby bola obývačka moderná a štýlová, nesmieme ju zahlcovať množstvom dekorácii a musíme kombinovať maximálne tri farby.

Kombinácia troch farieb

Ak máte v obývačke použité viac ako tri farby, vytvárate jeden veľký chaos. Aj interiéroví dizajnéri apelujú na to, aby sme využívali maximálne tri farby, pričom jedna farba by mala byť dominantná a dve ostatné by ju mali dopĺňať. Všeobecne sa odporúčajú tieto farby – biela, sivá a ešte nejaká, ktorá sa k týmto dvom farbám hodí. Môže to byť hnedá, môže to byť olivovo zelená, môže to byť svetlá modrá. Záleží, ktorú farbu preferujete. Základom by však mala byť biela, sivá (poprípade hnedá). V neutrálnom farebnom prevedení si dajte vyrobiť aj krásnu sedaciu súpravu na mieru.

Minimum je nie niekedy viac!

Zbytočne zahltené priestory nevplývajú dobre na našu psychiku. Keď si potrebujeme po práci oddýchnuť, čo myslíte, oddýchneme si, keď sa nachádzame v miestnosti plnej rôznych dekorácii, ktoré sa k sebe nehodia? Voľte pár k sebe ladiacich dekorácií, ktoré sa štýlovo a farebne k sebe pasujú.

Dominantná sedacia súprava

Moderné a štýlové obývačky dávajú do popredia sedacie súpravy. Sedacie súpravy ako solitér sú kvalitné, masívne, stabilné a nadčasové. V moderných a štýlových obývačkách nemajú miesto lacné a nekvalitné sedačky, ale slovenské sedacie súpravy. Kúpte si novú slovensku sedaciu súpravu a získate kvalitný kúsok, ktorý s vami prežije dlhé roky a nevyjde z módy.

Dominantná sedacia súprava by mala byť v neutrálnych farbách, ideálne čierna, sivá, hnedá.

Bodové svetlá a závesy až po zem

Príjemnú atmosféru v interiéri obývačky dotvárajú svetlá. Klasický luster už dávno nie je trendy. V súčasnosti si mnohé rodiny znižujú stropy a dávajú si bodové svetlá, resp. podhľady.

Tags : obývačkasedacia súprava