close
Komerčné články

Hľadáte nový pokladničný systém do predajne? Uprednostnite ten od FiskalPRO

Pokladničný systém
Pokladničný systém

Nájsť kvalitný pokladničný systém do predajne sa môže zdať byť pomerne ľahké. Veľký dôraz na výkon, funkčnosť a minimálny počet porúch však zúži výber pokladničných systémov do obchodných prevádzok na minimum.

Kvalitné pokladničné systémy ponúka FiskalPRO, ktorá ponúka moderné pokladničné riešenie vhodné do akejkoľvek obchodnej prevádzky.

FiskalPRO VX520

Moderná pokladňa, ktorú poznáme pod týmto označením, ponúka to najmodernejšie riešenie do obchodných prevádzok. Jedná sa o najrozšírenejšie pokladničné riešenie na trhu, ktoré je cenovo prijateľné a ponúka množstvo výhod, kvôli ktorým ju zákazníci uprednostňujú. Čo všetko poskytuje toto pokladničné riešenie? Poskytuje integrovaný platobný terminál, pokladničnú zásuvku, pripojiteľné periférie (skener čiarových kódov), externú klávesnicu, PinPad. Jedná sa o pokladničné riešenie vhodné predovšetkým pre pevné prevádzky. Je to riešenie pre eKasa, čiže sa nemusíte báť, že by ste o pár týždňov museli hľadať nové pokladničné riešenie, ktoré by vyhovovalo systému eKasy.

All In One pokladničné riešenie

Súčasťou vybavenie FiskalPRO VX520 je aj fiškálna tlačiareň. Ďalej máte možnosť využívať čítačku čiarových kódov, možnosť účtovať pomocou číselných kódov položiek, umožňuje zálohovať pokladničné doklady. Najväčší záujem je o All in One pokladničné riešenie, ktoré ponúka rýchle voľby, kombinované platby, akceptáciu elektronických stravných lístkov a vzájomnú komunikáciu medzi viacerými zariadeniami v jednej prevádzke.

FiskalPRO ponúka kvalitné vybavenie a pokladničný systém, ktorý je bezkonkurenčne najlepší a najspoľahlivejší pokladničný systém. Prechod na eKasu si vyžaduje investíciu do nového pokladničného systému a práve FiskalPRO ponúka riešenie pre tých, ktorí chcú všetko kúpiť naraz a chcú mať v predajni kvalitný pokladničný systém.

Tags : pokladňa