close
Komerčné články

Chcete začať podnikať? Nechajte si založiť firmu skúseným odborníkom na danú tematiku

Podnikanie prináša do určitej miery slobodu. Ako konateľ firmy však budete zodpovedný za celkový chod firmy, avšak nebudete sa nikomu zodpovedať.

Ak by ste chceli začať s podnikaním, odporúčame vám nechať si založiť firmu skúseným odborníkom na danú tematiku.

Znalosti v oblasti zakladania spoločnosti

Ako začínajúci podnikateľ, ktorý sa ešte nikdy nepohyboval v podnikateľskom prostredí, môžete mať problém zorientovať sa v zákonoch a v informáciách týkajúcich sa zakladania s.r.o. a iných foriem podnikania.

Ak ale zakladanie s.r.o. zveríte skúsených odborníkom na danú tematiku, máte istotu, že všetko prebehne tak, ako má a na nič sa nezabudne. Jeden chybný krok pri zakladaní spoločnosti by vás mohol stáť veľmi veľa.

Založenie s.r.o.

Na firmy, ktoré zakladajú nové spoločnosti začínajúcim podnikateľom, sa môžete obrátiť aj vtedy, ak máte záujem o založenie s.r.o. Tieto firmy vám ponúknu bezplatnú konzultáciu, pri ktorej vám na základe vašich predstáv odporučia vlastnícku a riadiacu štruktúru a zároveň vám odporučia predmety podnikania. V prípade akýchkoľvek nejasností a otázok sa na nich môžete obrátiť.

Založenie s.r.o. v roku 2020 ale prináša menšie zmeny. Od 1.7.2020 bude možné podať návrh do OR výlučne len v elektronickej forme.

Zmeny nastanú aj pri výbere sídla spoločnosti. Danú nehnuteľnosť, ktorú si určíte ako sídlo firmy, nemusíte vlastniť. Stačilo mať len súhlas majiteľa. Od 1.7.2020 ale bude musieť byť tento súhlas s využívaním nehnuteľnosti aj úradne osvedčený.

Ak vás láka podnikanie, no bojíte, že nezvládnete vybaviť všetky potrebné dokumenty k založení firmy, obráťte sa na skúsených odborníkov, ktorí ponúkajú nielen poradenstvo, ale začínajúcim podnikateľom ponúkajú pomocnú ruku pri zakladaní ich novej spoločnosti.

Vedeli ste, že keď sa obrátite na takýchto odborníkov, nielenže ušetríte čas, ale ušetríte aj peniaze?