close
Auto & MotoTechnika

Potrebujete do firmy auto? Prenajmite si ho

Nákup firemných automobilov je pre firmy veľký záväzok. Pritom to ide aj inak. Novodobým hitom je automobily prenajať. Krátkodobo, ale štandardom je predovšetkým praktický dlhodobý prenájom.

Autopožičovňa Trenčín J&D Car je dnes partnerom už pre tridsať firiem v Trenčianskom kraji. Vďaka tomu šetrí firmám náklady a zbavuje ich neriešiteľných a dlhodobých záväzkov. Ak si firma kúpi vlastný vozový park, znamená to investovať taktiež ďalšie financie do jeho správy (personálne aj ďalšie). Z tohoto dôvodu dnes spoločnosti častejšie využívajú operatívny leasing. Ale aj to je pomerne dlhý časový záväzok. Obidve zmienené formy zadováženia si vozového parku dnes preto prekonáva dlhodobý aj krátkodobý firemný prenájom.

Prenájom áut ako služba pre firmy

J&D Car, požičovňa áut Trenčín, ponúka prenájom osobných vozidiel – dlhodobý aj krátkodobý, ale taktiež pick up service formou jednosmerného transferu na letiská. I to je firmami, ale nielen nimi, využívaná služba. Firma sa môže stať vašim firemným partnerom. Nielenže vám prenajme kvalitné automobily, ale taktiež zaistí High End Detailing na automobiloch, ktoré máte vo vlastníctve firmy. Často ide o manažérske automobily. U nich oceníte tepovanie sedadiel a interiéru, leštenie laku a jeho renováciu, vrátane svetlometov, hĺbkové čistenie kožených častí a impregnáciu kože, či ďalšiu profesionálnu starostlivosť o váš automobil.

TIP: J&D Car – to je taktiež požičovňa áut Piešťany

Služby J&D Car sa hodia pre firmy všetkých veľkostí – malé, stredné aj veľké

Služby môžete využívať kedykoľvek, vrátane soboty a nedele. Vozidlá si je tiež možné rezervovať na konkrétny termín. Všetky sú v 100% technickom stave, majú poistenie platné pre celé územie EU, slovenskú diaľničnú známku, asistenčné služby a výbavu pre danú ročnú dobu – predovšetkým správne prezutie. Automobily prechádzajú servisnými prehliadkami a pravidelnými kontrolami. Keďže sa jedná o nové autá, sú bezpečné, spoľahlivé a minimálne poruchové.