close
Komerčné článkyNezaradené

Hľadáte kancelárie v dobrej lokalite? Odpoveďou môže byť Galvaniho Business Center

Ak pre svoju firmu zháňate kancelárie mimo typického ruchu veľkomesta, ktorý býva príznačný najmä pre centrum, vyhovovať by vám mohli biznis priestory na Galvaniho ulici v Bratislave, kde vyrástol areál s niekoľkými administratívnymi budovami.

Širšie centrum ponúka veľa možností a desiatky prenájmov kancelárskych priestorov. Medzi nich jednoznačne patrí aj Galvaniho Business Center, komplex s niekoľkými administratívnymi budovami situovaný v nákupnej zóne Avion. Jej súčasťou sú objekty obchodného centra Shopping Park Avion, obchodného domu IKEA, Hornbach a KIKA. Ak sa povie Galvaniho Business Center, ide o skupinu kancelárskych budov v obchodnej zóne na Galvaniho ulici v Bratislave, pre ktoré sú príznačné mnohé benefity. Patria medzi ne aj otvárateľné okná a prístup 24/7.  V areáli, ktorý tvorí päť budov, sídlia najmä spoločnosti pôsobiace v oblasti informačných technológií, no medzi nájomníkov sa zaradili aj firmy, ktoré majú v portfóliu iné zameranie a môžete medzi ne patriť aj vy. Kancelárie na prenájom nájdete v mnohých prevedeniach a na rôzne veľkých plochách.

Prím hrá lokalita

Tá sa dá označiť za viac než strategickú – táto biznis zóna má ideálny prístup na diaľnicu D1, rovnako tak je vo vzdialenosti 2 km od objektu situované aj letisko M.R. Štefánika. V blízkom okolí sa nachádzajú nákupné centrá Avion, Ikea, Hornbach, KIKA a nákupné centrum Korzo. Lokalita je takisto výborne pokrytá mestskou hromadnou dopravou, čo ocenia nielen zamestnanci, ale aj prípadní klienti alebo obchodní partneri. Galvaniho Business Center zahŕňa administratívne projekty GBC I, GBC II, GBC III, GBC IV a GBC V. Objekty sa nachádzajú v blízkosti diaľničného obchvatu Bratislavy s možnosťou napojenia na diaľnicu smer Trnava, Žilina alebo Viedeň. Nemusíte viac do vyhľadávača zadávať kľúčové spojenie „prenájom Galvaniho“, rovno kliknite na adresu volnekancelarie.sk, kde nájdete denne aktualizované kancelárske priestory na prenájom. Galvaniho Business Center ponúka moderné kancelárie v rôznych výmerách, stačí sa informovať o ich dostupnosti. Vďaka dlhoročným špecialistom na trhu dostanete v rámci prenájmu kancelárií tie najlepšie možné podmienky. Informujte sa o možnostiach a voľných kanceláriách ešte dnes.