close
Komerčné články

Tipy na vianočné darčeky pre mamu

Masáž
Masáž

Mamina je pre nás najdôležitejšou osobou v našom živote. Snažíme sa jej vrátiť všetku tu lásku a pozornosť, ktorú nám počas detstva dávala.

Ak neviete, čo svojej mamine kúpiť pod vianočný stromček, pár zaujímavých nápadov na vianočné darčeky.

Nové uteráky a osušky

Nových uterákov a osušiek nie je nikdy dosť. Ak viete, že vašej mamine by sa hodili do domácnosti nové uteráky a osušky, kúpte jej pod vianočný stromček kvalitnejšie uteráky a osušky. Tento darček je zároveň vhodný pre oboch rodičov.

Môžete kúpiť buď personalizované uteráky a osušky s menami alebo aspoň iniciálmi mena vašich rodičov. Uprednostňujte však jednofarebné uteráky a osušky z kvalitnej bavlny, ktoré sú jemnučké na dotyk aj po niekoľkých praniach.

Obrusy, prestieranie a utierky

Svoju maminu potešíte aj novými obrusmi, prestieradlami, či novými utierkami. Nové obrusy, behúne a prestieranie prispôsobujte štýlu bývania, v akom je zariadená kuchyňa. Ak mamina preferuje vidiecky štýl, uprednostňujte ľanové obrusy, prestieranie s čipkami a čisto ľanové utierky.

Ak má rada klasiku, vyberajte obrusy, prestieranie a utierky z kvalitnej bavlny, ideálne 100% organickej bavlny.

Poukážka na masáž

Každú maminku poteší, keď si môže raz za čas skočiť na masáž. Ak mamina rada chodieva na masáže, skúste ju potešiť poukážkou na masáž k jej obľúbenému masérovi. Ak nechodievate, maséra vyberajte podľa recenzií.

Ideálne, ak vyberiete poukážku, ktorá nie je časovo obmedzená, poprípade je časovo obmedzená napríklad na rok.

Nová kozmetika

Jeden z vďačných vianočných darčekov, ktorý poteší každého. Kúpte preto svojej maminke napríklad nový značkový parfém, prírodnú kozmetiku, poprípade denný a nočný krém od renomovanej značky kozmetiky.

Musíte však trafiť do vkusu svojej mamy, ale to nebude problém.

Tags : osuškyutierky