close
Komerčné články

Skrášlite si jedálenské priestory moderným vybavením

Jedálenský stôl a stoličky
Jedálenský stôl a stoličky

V súčasnosti bývajú jedálenské priestory často prepájané s kuchyňou. V menších bytových jednotkách si však takéto prepájanie nemôžeme dovoliť. Jedáleň sa stáva súčasťou kuchyne bez pomyselného predelenia barovým pultov, alebo vyvýšením jedálenskej časti od zvyšku miestnosti.

Ak chcete mať jedálenské priestory reprezentatívne zariadené, skrášlite si ich novým moderným vybavením. Začnite kúpou nového stola.

Jedálenský stôl

Preferujete minimalizmus, alebo sa vám páči skôr industriálny štýl? Výber nového jedálenského stola do jedálne prispôsobujte predovšetkým štýlu, ktorý preferujete a v ktorom plánujte zariadiť jedálenskú časť.

Odporúčame moderné rozkladacie jedálenské stoly so stabilnými nohami a pevnou doskou, ktorá sa ani pod väčším nákladom neprehne. V súčasnosti sú veľmi obľúbené moderné sklenené jedálenské stoly. Dokážu dokonale presvetliť jedálenský priestor, opticky ho zväčšiť, no nehodia sa do domácností s malými deťmi.

Obľúbeným kúskom sú ale drevené stoly vyrábané z kvalitného dreva, dýhy a s vysokým leskom. Pôsobia draho a skutočne luxusne.

Ak vás ponuka stolov v nábytkárstvach neoslovila, oslovte interiérové štúdio, ktoré vám dokáže vyrobiť na mieru akýkoľvek stôl – klasický, drevený, rustikálny, sklenený, ale aj rozťahovací.

Jedálenské stoličky

Talianske dizajnové jedálenské stoličky s pevnými nožičkami by mali štýlovo a farebne ladiť k vášmu novému stolu. Odporúčame vám nechať si poradiť od interiérového štúdia. Oni vám poradia pri výbere jedálenských stoličiek.

Prečo ale talianske stoličky? Pretože sú kvalitné, luxusné, nadčasové a hodia sa takmer ku všetkým moderným jedálenským stolom.

Súčasťou jedálenských priestorov by mali byť aj presklené vitríny, v ktorých budete skladovať sklenené poháre na všetky druhy nápojov a porcelán. Ďalej nezabudnite na moderný príborník, v ktorom budete skladovať luxusné príbory, ale aj slávnostný kuchynský riad.

Doplnky, ako obrusy, prestieradlá, vázy s kvetmi spomínať nemusíme. To berieme ako samozrejmosť.

Tags : jedálenské stoličkyjedálenský stôl

Leave a Response