close
Komerčné články

Prostredníctvom sociálnej siete Facebook dokážete osloviť širšie publikum

Online marketing
Online marketing

Záujmom každého podnikateľského subjektu je osloviť čo najširšiu skupinu ľudí, publikum. Niektorí si vyberú správny spôsob prezentácie firmy, niekto zase reklamu vôbec nerieši a spolieha sa na odporúčania stálych klientov.

V súčasnej dobe začínajú podnikatelia oslovovať širšie publikum práve prostredníctvom najznámejšej sociálnej siete Facebook.

Registrovaná je väčšia polovica Slovákov

Propagácii cez sociálnu sieť Facebook by ste sa mali venovať hlavne z toho dôvodu, lebo na tejto sociálnej sieti je registrovaná väčšia polovica Slovákov. Slovenská verzia tejto sociálnej siete nedávno oslávila 10. výročie a za ten čas si našla mnoho priaznivcov, ktorí ju využívajú nielen na komunikáciu s kamarátmi a s príbuznými, ale aj na sledovanie firiem, ktoré ich zaujali.

Ak hľadáte spôsob, ako osloviť čo najširšiu skupinu ľudí, skúste si založiť vlastnú fanpage stránku a oslovte svojich klientov kvalitným obsahom.

Komu zveriť spravovanie Facebook stránky?

Novú Facebook stránku vašej firmy musí mať niekto na starosti. Ak ale nechcete zlyhať už pár dní po založení tejto stránky, odporúčame vám zveriť spravovanie novej Facebook stránky skúseným marketérom, ktoré majú v malíčku spravovanie Facebook stránok a vedia, ako postupovať, aby fanúšikovia pribúdali a nie naopak ubúdali.

Oni presne vedia, ako zaujať klientov, ktorí sa rozhodli dať „like“ na vašu fanpage stránku a vedia, ako komunikovať s potencionálnou klientelou.

Kvalitné obrázky a súťaže o produkty

Ak chcete zaujať prostredníctvom sociálnej siete, je potrebné, aby ste na Facebook stránku pridávali kvalitné fotky zobrazujúce produkty, ktoré predávate. Viac zákazníkov prilákate aj vytváraním súťaží o produkty, ktoré predávate. Súťaže boli a vždy budú skvelým lákadlom na nových fanúšikov a teda aj potencionálnych zákazníkov.

Tags : online marketingsociálne sietespravovanie sociálnych sietí

Leave a Response