close
Komerčné články

Ako vyzerať dobre aj na letnej dovolenke?

Outfit
Outfit

Vysoké letné teploty bývajú v posledných rokoch veľmi nepríjemné. Kolapsov z roka na rok stúpa a my si namiesto nosenia tekutín so sebou brávame zbytočnosti, ktoré sú nám v letných horúčavách k ničomu. Ak ešte len plánujete letnú dovolenku pri mori, určite už zvažujete, aké oblečenie si pribalíte do cestovných kufrov. Čo si teda so sebou zobrať, aby ste vyzerali dobre na letnej dovolenke?

Vytváranie kombinácii outfitov

Nikdy si nebaľte to, čo nevyužijete. Väčšina žien, ale aj nejakí muži si brávajú na dovolenku také oblečenie, ktoré nevyužijú a potom im zbytočne zaberá miesto v kufri. Ak chcete byť na dovolenke štýlová, krásna a zároveň očarujúca, vytvárajte si kombinácie outfitov, ktoré vynosíte a ktoré vám nebudú ležať v kufri. Keď k týmto outfitom doladíte nádherné náhrdelníky Tommy Hilfiger, ktoré sú neutrálne a hodia sa takmer ku všetkému, máte dokonalý outfit a nič viac nebudete potrebovať.

Ktoré šperky si zobrať?

Na letné dovolenky sa neodporúča brávať príliš veľa šperkov. Ak vlastníte náhrdelníky vyššie spomínanej značky (značky Tommy Hilfiger), dokúpte si k nim jednoduché náramky Tommy Hilfiger, ktoré môžete skombinovať s náhrdelníkmi, či náušnicami tejto značky.

Nikdy si neberte celú šperkovnicu, ale uprednostňujte jeden náhrdelník, náramok, náušnice a prsteň. Nič viac, nič menej.

Vzdušné materiály a pohodlná obuv

Ak chcete vyzerať dobre v letných horúčavách, odporúčame si brávať oblečenie zo vzdušných materiálov. Mužom odporúčame funkčné tričká a voľné krátke nohavice, dámam zase vzdušné dlhé padavé šaty z príjemnej bavlny, či modalu.

Nezabúdajte ani na kvalitnú obuv. Na letnú dovolenku odporúčame brávať predovšetkým členkové tenisky, sandále a plážové šľapky.

Letné horúčavy sú veľmi nepríjemné nielen pri mori, ale aj u nás. Ak chcete vyzerať dobre, make-upy nechajte doma a sústreďte sa predovšetkým na výber kvalitnej pokrývky hlavy, na oblečenie zo vzdušných materiálov, kvalitné slnečné okuliare, pekné jemné šperky a pohodlnú obuv.

Tags : náhrdelníkšperky