close
Komerčné články

Ako si chrániť motorku a auto pred krádežou?

Motorka a auto
Motorka a auto

Každý majiteľ motorového vozidla má strach, že mu ho niekedy ukradnú. Keď sa to stane, málokedy sa motorové vozidlo vráti k pôvodnému majiteľovi. Častokrát sa autá kradnú za účelom ďalšieho odpredaja do zahraničia. Existuje veľmi malá šanca, že by sa majiteľ auta alebo motocykla dostal ešte k svojmu motorovému vozidlu.

Ako si teda chrániť motorku a auto pred krádežou?

Investujte do kvalitného zabezpečenia auta proti krádeži

Viac elektroniky vyhovuje viacerým majiteľom áut, no niekedy to nie je až taká výhoda. Čím viac elektroniky má motorové vozidlo, tým menej sa zlodeji zapotia pri krádeži. Kedysi sa používal overený spôsob zabezpečenia auta proti krádeži, tzv. Defend Lock. Využíva sa aj teraz, ale ak chcete mať istotu, že vaše auto ostane na tom mieste, kde ste ho nechali, investujte do kvalitnejšieho zabezpečenia auta proti krádeži.

Odporúčame vám zabezpečenie značky Pandora. Okrem klasického zabezpečenia vám ponúka tieto doplnkové služby: diaľkový štart, kontrolu teploty motora, GPS monitoring.

Alarm na motorku

V prípade motoriek je krádež podstatne jednoduchšia. Nepotrebujú až tak veľa miesta ako autá, no pre nižšiu hmotnosť v porovnaní s automobilom ich zlodeji dokážu odcudziť podstatne jednoduchšie ako auto.

Aby sa vám nestalo, že vám motorku niekto ukradne, skúste si namontovať alarm na motorku značky Pandora. Dokážu sledovať aktuálnu polohu motorky, silu signálu GSM, stav batérie, ale dokonca aj náklon motocykla. Na značku Pandora sa môžete spoľahnúť. Vaša motorka bude s ňou dokonale zabezpečená. Tieto alarmy môžete navyše ovládať aj pomocou aplikácie vo vašom smartfóne. Dokonca poskytuje bezpečné komunikačné rozhranie a má integrovanú záložnú batériu.

Investujte do kvalitného značkového zabezpečenia s množstvom pozitívnych recenzií a vyhnete sa tak nepríjemnostiam spojenými s hľadaním vášho motorového vozidla.

Tags : alarmkrádežochrana

Leave a Response